Вже втретє викладачі кафедри містобудування взяли участь у міждисциплінарних наукових семінарах, проведення яких започатковано Центром та Філософським факультетом Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Тема семінару, який відбувся 3 березня 2017 р. у аудиторії №487 Північного корпусу ХНУ ім. В. Н. Каразіна, – «Василь Кричевський: повернення». У роботі семінару взяли участь викладачі та студенти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, завідувач Музею мистецької родини Кричевських Національного музею-заповідника українського гончарства в с. ОпішномуА. В. Плохой. Також в ході семінару відбулася презентація нового перевидання праць В. Г. Кричевського.
Ім’я Василя Григоровича Кричевського, видатного українського архітектора – засновника стилю українського архітектурного модерну, художника-живописця, книжкового графіка, орнаменталіста, художника театру і кіно, майстра декоративно-ужиткового мистецтва, етнографа, педагога, мистецтвознавця, автора малого державного герба України та ескізів перших українських грошей майже на півстоліття було викреслене з історії національної культури, і лише в останні десятиліття повертається до нас, розкриваючи силу та багатогранність свого мистецького таланту.
Однією такою гранню була його архітектурна творчість й саме її дослідженню була присвячена доповідь старшого викладача кафедри містобудування Дениса Миколайовича Вітченка «Архітектор Василь Кричевський: штрихи до творчого портрету».
У своїй доповіді викладач відзначив, що як творча особистість Василь Кричевський сформувався у середовищі видатних діячів культури м. Харкова. Саме завдяки харківським зодчим Сергію Загоскіну, Альфреду Шпігелю, Олексію Бекетову, відшліфувався подібно діаманту талант Василя Кричевського – архітектора й художника, а завдяки професорам Харківського університету Миколі Сумцову, Дмитрові Багалію, Єгору Рєдіну – отримав міцну теоретичну основу його потенціал дослідника народного мистецтва та педагога. Спільна пам'ять про своїх видатних попередників, що були учителями Василя Кричевського, у черговий раз об’єднала викладачів кафедри містобудування ХНУМГ імені Олексія Бекетова та співробітників Центру українських студій імені Дмитра Багалія.