Перше вересня – це особливе свято, тому що 1 вересня – це День знань.
Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку,
свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв’язку з минулим.
У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх студентів та співробітників 
Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова. 
Бажаємо Вам здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань.
Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих!

                                                           Зі святом Вас!

 З_Днем_знань.jpg

        Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!
       Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.
       Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
      Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова “свобода”, “право вибору”, “демократичні цінності” – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху – суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

      Давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на консолідацію суспільства з метою розвитку і процвітання рідного міста Харкова та всієї України.
     Хай не вичерпується джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичимо вам міцного здоров’я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній родині.

unnamed (1).jpg

23 серпня ми святкуємо разом з усіма Вами День нашого рідного міста Харкова. Сьогодні нашому улюбленому місту Харкову виповнюється 366 років. 

У цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги і пошани колишнім підпільникам і партизанам, захисникам та визволителям рідної землі - усім тим, хто наближав довгоочікувану перемогу на фронті і в тилу. Завдяки їх подвигу ми отримали можливість жити в незалежній, мирній країні.

Щіро вітаємо Вас зі святом рідного міста, бажаємо любові, здоров'я на довгі роки, благополуччя та злагоди, невичерпної енергії та достатку вам і вашим родинам.
апрвапвапвап.jpg

      Розвиток вітчизняної архітектурно-містобудівної науки займає важливе місце в роботі кафедри містобудування. За останні три роки під керівництвом доктора архітектури Древаль І.В. відбувся захист чотирьох кандидатських дисертацій. Ось і 03.07. 2020 р. на розширеному засіданні кафедри була розглянута ще одна наукова робота на тему: «Інноваційний розвиток промислових територій найкрупніших міст (на прикладі міста Харкова)» на здобуття наукового ступеню кандидата архітектури із спеціальності 18.00.04 – містобудування та ландшафтна архітектура. Її автор – доцент кафедри Удовиченко Олександр Степанович. Обрана тема роботи повязана з його багатолітньою професійною діяльністю і є своєрідним підсумком практичного досвіду. Під керівництвом Олександр Степановича в науково-проектному інституті Харківський ПромбудНДІпроект було розроблено чимало робіт з упорядкування промислових територій міст України.
     Сьогодні території промислових підприємств в переважній більшості перебувають у стані глибокої стагнації і стихійно, безсистемно освоюються, що негативно впливає на екологію міста, його містобудівну організацію. Тому обрана тема дисертаційного дослідження – вельми актуальна. 
     На передзахисті роботи були присутні не тільки члени кафедри Містобудування, а й колеги з інших кафедр факультету, які уважно вислухали доповідь, отримали відповіді на запитання.
     Присутні одноголосно затвердили рішення: дисертаційна робота Удовиченка О.С. на тему: «Інноваційний розвиток промислових територій найкрупніших міст (на прикладі міста Харкова)» відповідає вимогам МОН України, щодо її новизни, достовірності отриманих результатів та їх практичної цінності, вона може бути представленою на захист до Спеціалізованої вченої ради у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.
     П
обажаємо Олександру Степановичу в найближчий час подати свою наукову роботу до Спеціалізованої вченої ради нашого Університету і успішно її захистити!
IMG_20200703_154414.jpgIMG_20200703_155932.jpgIMG_20200703_155105.jpg
IMG_20200703_155042.jpgIMG_20200703_155100.jpgIMG_20200703_155056.jpg
IMG_20200703_154901.jpgIMG_20200703_154528.jpgIMG_20200703_162336.jpgВітаю з Днем ​​архітектури. Без архітектури, світ би не був таким прекрасним. Однотипними здавалися міста, але без архітектури нині нікуди. Сьогодні Вам бажаємо міцного здоров’я, вражень, яскравості, перемог, постійного натхнення і цікавих творчих ідей, вдалих завершень планів і втілення бажань. Нехай життя веде по дорозі щастя і любові, нехай успіх ніколи не покидає.
Щоб історію вона тобі дарувала та гордість викликала у тебе. З днем ​​архітектури України. Вір в красу країни своєї завжди!

апоапопп.jpg

   Сердечно вітаємо Вас з Днем Конституції України. У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.
   Від щирого серця зичемо міцного здоров'я, достатку, щоб усе вам було по плечу, щоб усі справи йшли гладко. Будьте сміливими життєлюбома, бадьорими та впевненими у безхмарне майбутнє нашої спільної держави. З Днем Конституції!

274f1bf2bd18e7f0d33d6244e658426e_XL.jpg

На сайті Один гість та користувачі відсутні