nov 2

Студенти та молоді архітектори  факультету АДОМ приймають участь в конкурсі «Місто без бар’єрів», що спрямований на виявлення кращих архітектурних рішень з адаптації об’єктів  культури м. Харкова  для потреб маломобільних груп населення.

На  його завершальному  етапі відбулася зустріч групи студентів, викладачів з головою обласної організації інвалідів «Креавіта» Шингарьовою Оленою Валерієвною, що є, безумовно,  головним ідеологом змагання.

Куратор конкурсу в нашому  університеті  проф. Древаль І.В. та студенти 4-го, 5-го та 6-го курсів доповіли про стан виконання конкурсного завдання.  Шингарьова О.В. відповіла на запитання, відмітила особливо важливі аспекти, що потребують відображення в роботах. В ході зустрічі були продемонстровані  цікаві  та корисні матеріали, що сприятимуть творчому пошуку, кращому вирішенню складних завдань – адаптації об’єктів  культури для потреб маломобільних груп населення.

nov 22  nov 21

Сейчас 1717 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте