4 листопада 2015 р. старший викладач кафедри містобудування Денис Миколайович Вітченко взяв участь у науковому семінарі «Творча спадщина Василя Кричевського на Харківщіні»,

який відбувся у конференц-залі Харкiвської наукової медичної бiбліотеки, в рамках проекту «Перші Дітмарівські читання» за сприяння Клубу історії харківської медицини при ХНМБ, Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка, ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Сітенка НАМН України», Харківського радіотехнічного технікуму. Семінар присвячений харківському періоду життя та творчості видатного українського архітектора, художника, дизайнера, одного з творців Будинку Ради З'їзду гірничопромисловців по вул. Сумській, 18/20 в м. Харкові. Теми доповідей Д.М. Вітченка: «Творчий доробок Василя Кричевського в Харкові» та «Будівля Ради З’їзду гірничопромисловців Півдня Росії по вул. Сумській, 18/20 в м. Харкові. Історико -архітектурний нарис» розкрили творчий шлях митця, молоді роки становлення таланту якого пройшли у творчих майстернях видатних харківських зодчих Сергія Загоскіна та Олексія Бекетова.

Сейчас 1726 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте