Сьогодні 14 жовтня ми відзначаємо свято День захисника України, День козацтва та Покрови Пресвятої Діви Марії.
Кожен громадянин висловлює свою повагу та подяку усім захисникам, серед яких є наші студенти та випускники, що боронять кордони нашої України.
Мова йдеться не лише про кремезних чоловіків, адже серед тих, хто захищає наш спокій, є й тендітні дівчата, жінки, перед сміливістю яких ми схиляємо голови. Впевнені, що завдяки усім вам наші домівки у надійних руках! Божої благодаті, дорогі захисники, прихильності долі, нехай ворожі кулі оминають, а ваші рідні вже дуже швидко побачать вас здоровими й усміхненими вдома.
Вітаюємо колег та студентів з цим світлим святом, яке уособлює мужність, звитягу, героїзм усіх поколінь українських захисників! Бажаємо вам міцного козацького здоров’я, особистого щастя, успіхів, щоб сила кожного боронителя країни живилась любов’ю, невичерпної енергі та підтримкою близьких людей,
Події цього жовтневого дня символічно доповнюють найголовніші духовні та національні цінності українського народу: православну віру, разом із його волелюбним духом в споконвічному прагненні до свободи та славними козацькии традиціями.
121551736_3621948444509826_4228638090252923930_n.jpg

05.10.2020 року Співробітники кафедри Містобудування були присутні на зустрічі з першим заступником міського голови Тереховим Ігорем Олександровичем, який поздравив трудовий колектив ХНУМГ імені О.М. Бекетова з Днем працівників освіти!
AST06178.JPGAST06180.JPGAST06185.JPG
AST06189.JPGAST06188.JPGAST06196.JPG

13.10.2020 року Колектив кафедри містобудування вітає шановного професора, доктора архітектури Шулика Василя Васильовича з Ювілеєм!
Цінуємо Ваш високий професіоналізм та значний творчий ентузіазм, педагогічний та організаційний таланти, добру вдачу та гумор у спілкуванні.
Бажаємо Вам здоров'я та наснаги, творчих звершень та благополуччя, злагоди, довгії літа, щастя та добра!
Вітаємо!!!
#хнумг #хнумг_ім_о_м_бекетова #КафМбХНУМГ

121333992_369138001164053_8676292553670869608_o.jpg

У архітекторів сьогодні професійне свято. У перший понеділок жовтня архітектори всього світу відзначають своє професійне свято. В 2020 році Всесвітній День архітектора припадає на 5 жовтня.
Це свято було засноване Міжнародним союзом архітекторів (МСА). У 1985 році на зборах МСА було вирішено щорічно святкувати всесвітній день архітектури в перший понеділок липня.
У 1996 році Міжнародний союз архітекторів, на своїй 20-ї генеральної асамблеї в Барселоні, прийняв резолюцію про перенесення святкування Всесвітнього дня архітектури на перший понеділок жовтня.
Міжнародний союз архітекторів був створений одразу після другої світової війни. Тоді його метою стало вирішення нагальної проблеми відновлення зруйнованих війною міст, населених пунктів і промислових підприємств - наслідків другої світової війни. Зараз в МСА налічується близько ста національних секцій та понад мільйон архітекторів.
Традиційно в цей день архітектори у всьому світі збираються на конференції, на яких вони обговорюють умови і результати своєї діяльності, розглядають проблеми архітектурної освіти, влаштовують творчі дискусії. Цього дня організовуються виставки. Кожен рік у свята певна тематика. Цього року свято проходить під девізом «Місто-простір спільного користування».
смсчмчсмчс.jpg

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Висловлюємо сердечну вдячність за вашу працю, невтомний творчий пошук, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, добро, чуйність і сердечне тепло, які ви щедро віддаєте студентам.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.
Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов

Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаю кожному з вас міцного здоров’я на довгі літа, успіхів у всіх справах і починаннях, благополуччя, щастя, невичерпної наснаги, благодаті у мирі, любові та злагоди!
1380655096_denuchitelya.jpg

Перше вересня – це особливе свято, тому що 1 вересня – це День знань.
Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку,
свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв’язку з минулим.
У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх студентів та співробітників
Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова.
Бажаємо Вам здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань.
Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих!

Зі святом Вас!

З_Днем_знань.jpg