Розвиток вітчизняної архітектурно-містобудівної науки займає важливе місце в роботі кафедри містобудування. За останні три роки під керівництвом доктора архітектури Древаль І.В. відбувся захист чотирьох кандидатських дисертацій. Ось і 03.07. 2020 р. на розширеному засіданні кафедри була розглянута ще одна наукова робота на тему: «Інноваційний розвиток промислових територій найкрупніших міст (на прикладі міста Харкова)» на здобуття наукового ступеню кандидата архітектури із спеціальності 18.00.04 – містобудування та ландшафтна архітектура. Її автор – доцент кафедри Удовиченко Олександр Степанович. Обрана тема роботи повязана з його багатолітньою професійною діяльністю і є своєрідним підсумком практичного досвіду. Під керівництвом Олександр Степановича в науково-проектному інституті Харківський ПромбудНДІпроект було розроблено чимало робіт з упорядкування промислових територій міст України.
     Сьогодні території промислових підприємств в переважній більшості перебувають у стані глибокої стагнації і стихійно, безсистемно освоюються, що негативно впливає на екологію міста, його містобудівну організацію. Тому обрана тема дисертаційного дослідження – вельми актуальна.
     На передзахисті роботи були присутні не тільки члени кафедри Містобудування, а й колеги з інших кафедр факультету, які уважно вислухали доповідь, отримали відповіді на запитання.
     Присутні одноголосно затвердили рішення: дисертаційна робота Удовиченка О.С. на тему: «Інноваційний розвиток промислових територій найкрупніших міст (на прикладі міста Харкова)» відповідає вимогам МОН України, щодо її новизни, достовірності отриманих результатів та їх практичної цінності, вона може бути представленою на захист до Спеціалізованої вченої ради у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.
     П
обажаємо Олександру Степановичу в найближчий час подати свою наукову роботу до Спеціалізованої вченої ради нашого Університету і успішно її захистити!
IMG_20200703_154414.jpgIMG_20200703_155932.jpgIMG_20200703_155105.jpg
IMG_20200703_155042.jpgIMG_20200703_155100.jpgIMG_20200703_155056.jpg
IMG_20200703_154901.jpgIMG_20200703_154528.jpgIMG_20200703_162336.jpg

Вітаю з Днем ​​архітектури. Без архітектури, світ би не був таким прекрасним. Однотипними здавалися міста, але без архітектури нині нікуди. Сьогодні Вам бажаємо міцного здоров’я, вражень, яскравості, перемог, постійного натхнення і цікавих творчих ідей, вдалих завершень планів і втілення бажань. Нехай життя веде по дорозі щастя і любові, нехай успіх ніколи не покидає.
Щоб історію вона тобі дарувала та гордість викликала у тебе. З днем ​​архітектури України. Вір в красу країни своєї завжди!

апоапопп.jpg

Сердечно вітаємо Вас з Днем Конституції України. У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.
   Від щирого серця зичемо міцного здоров'я, достатку, щоб усе вам було по плечу, щоб усі справи йшли гладко. Будьте сміливими життєлюбома, бадьорими та впевненими у безхмарне майбутнє нашої спільної держави. З Днем Конституції!

274f1bf2bd18e7f0d33d6244e658426e_XL.jpg

Підготовчий період та захист дипломних проектів бакалаврів в цьому році проходили у незвичних умовах, обумовлених вимогами карантину. Не зважаючи на труднощі дистанційного навчання архітекторів, студенти та викладачі кафедри містобудування змогли мобілізувати зусилля на виконання завдань завершення бакалавріату.
      Державна комісія під головуванням доктора архітектури Древаль І.В. уважно вивчила представлені до захисту матеріали: пояснювальні записки та графічні частини проектів. Слід відмітити, що перевірка на антіплагіат бакалаврських робіт показала високу ступінь їх оригінальності: здебільшого від 80% до 95%.
      Експозиції графічних частин більшості проектів характеризувались повнотою та ретельним опрацюванням креслень планів, фасадів, перетенів, загальних видів проектованих будівель, їх гарною компоновкою.
              105911599_154280702880273_1836883062680649003_n.jpg

Серед найкращих робіт слід відмітити такі:

Коворкінг-колівінг центр на вул. Куликівський у м. Харкові. Ст. Власко А. Р. (кер.Швець Л.М., Вітченко Д.М.);
          Дитячий освітній центр в місті Сен-Дені, Франція ст. Ронзік А.І.( кер.Швець Л.М.);
          Фітотрон на території інституту рослинництва ім. Юр’єва у м. Харкові ст. Скляров Д. С. (кер. Жмурко Ю.В.)
          Навчально-виховний комплекс в місті Сен-Дені, Франція ст.Трохимчук О. А. (кер. Трифонов К.В.);
          Спортивний центр у м. Богодухів Харківської обл. ст. Якименко І. А. (кер. Вітченко Д.М.).
           Ці студенти отримали найвищі бали.

поррп.jpg

Робота студентки Ронзік А.І.

рппорпопр.jpg
                                                              Робота студента Склярова Д.С.
                   рпопрорпорпо.jpg

Захист студентки Власко А. Р. Експозиція представлена на екрані.

106132204_154280762880267_8423730994770381488_n.jpg   105897528_154280766213600_5796433948925285972_n.jpg

Студенти-архітектори під час оголошення результатів захисту.

Побажаємо нашим бакалаврам подальших успіхів у професійному зростанні, в тому числі в магістратурі нашої кафедри!

8 травня відзначаємо День пам’яті та примирення
9 травня - 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.
Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй.
Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах.
Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини.
Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.
unnamed.jpg

Сейчас 514 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте