Кафедра МІСТОБУДУВАННЯ здійснює підготовку бакалаврів і магістрів за спеціальністю  191 «Архітектура та містобудування» для денної форми навчання за освітньою програмою «Містобудування».
       Після закінчення навчального закладу за даною освітньо-професійною програмою випускники отримують наступні кваліфікації:

       «Бакалавр»  за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» 

       «Магістр» за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування»

 

АРХІТЕКТУРА У СФЕРІ МІСТОБУДУВАННЯ

     Архітектура - це одна з найпопулярніших і найбільш важливих професій в історії людства. Саме архітектори створюють середовище для життєдіяльності людини і суспільства. Архітектор - це фахівець, який є автором різних проектів: від дитячих майданчиків, інтер'єрів будівель, котеджних будиночків до великих комплексів (житлових, торгово-розважальних, вокзальних), а також садів, парків, житлових районів і навіть міст. Тому сьогодні існує багато напрямів навчання і роботи архітекторів: архітектор в сфері містобудування, архітектури будівель і споруд, ландшафтної архітектури, дизайну архітектурного середовища, дизайну інтер'єру.

        Архітектор в сфері містобудування - це головний фахівець, який координує дії всіх фахівців з проектування міст і їх окремих елементів (житлової забудови, громадських комплексів, озеленених територій). Містобудівні проекти вирішують проблеми планування, транспорту, інженерного-забезпечення і захисту територій. Це вимагає знань не тільки з архітектурного проектування, історії архітектури і містобудування, композиції, але і знань з екології, соціології, сучасних комп'ютерних технологій, ГІС-технологій, іноземних мов. Всьому цьому навчають у нашому університеті.

        Професія Архітектора має широку сферу працевлаштування - в першу чергу це державні проектні організації, державні органи за твердженням проектів, різні проектно-будівельні фірми, дизайнерські бюро. Крім того знання архітектора дають можливість бути хорошими фахівцями в таких сферах як: фото-індустрія, програмування (художники), hand-made і інші творчі спеціальності. Завдяки інтернет-технологіям архітектор може успішно працювати і на зарубіжний ринок, навіть не виходячи зі свого будинку.

 Вибір архітектурної професії і оволодіння нею - це великий шанс прожити

яскраве,  благополучне, цікаву і змістовну життя !!!


Сейчас 538 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте