НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 

          Викладачі та студенти беруть активну участь у щорічних конкурсах - Всеукраїнських та СНД - дипломних проектів, конкурсах студентських наукових робіт, Всеукраїнських та міжнародних конференціях. Так тільки в 2002-2011гг. учасниками конкурсу отримано дипломів I і II ступеня: на всеукраїнських конкурсах-55 дипломів, на конкурсах по країнам СНД-30 дипломів (керівники магістерських робіт-переможців: проф.Шубовіч С.А., доц. Соловйова О.С., робіт фахівців: ст. ін. Л.П.Панова, доц. О.В. Вдовіцкая, ст. преп. Л.С. Мартишова, бакалаврських робіт: ст. преп. Л.В, Дрьомова, доц. Г.Л. Коптєва).

         Також викладачі та студенти кафедри беруть участь в науково-практичних конфереції ХНАМГ ім. Бекетова, міжвузівських ХИСИ, всеукраїнських та міжнародних (Москва, Бєлгород, Одеса), всього близько 180 учасників -студентів і 11 керуючих-викладачів.

P1010088P1010059

 Наукові роботи, що виконані під керівництвом проф. С.О.Шубович, отримували нагороди на конкурсі «Найкращий молодий науковець Харківщини» 2007 - Г.Л.Коптєва. 


СМОТРдипл

Переможець XVII I огляду-конкурсу дипломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей вищих навчальних закладів - ДонНАБА, в місті Донецьк, -2009 року, Давидов Д.

Під керівництвом, доцента, канд. арх. Древаль І. В.

Переможці міжнародного XXII огляду-конкурсадіпломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей вищих навчальних закладів в місті Одеса

 

 

 

"ODESSA 2013 ARCHSEASONS".

 Дипломом нагороджуються викладачі кафедри Містобудування:

Шубович С.А., Соловйова О.С.,Вінтаєва Н.С., Коптєва Г.Л., Сисоєва В.В.

май

вика

алиса

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за методику проведення навчально-архітектурних практик.

миша пре

У травні 2014 року проект адаптації пішохідної зони для маломобільних груп населення по вул. Сумській у Харкові, виконаний на кафедрі містобудування нашого університету був презентований громадськості в малому залі міської ради. Ця важлива і затребувана для міста робота продемонструвала високий творчий та науковий потенціал ХНУГХ ім. Бекетова. Показово, що під керівництвом доктора архітектури, завідуючого кафедрою містобудування Древаль І.В. в даній роботі брала активну участь студентка 5-го курсу Анна Хахаліна.

  чаке мак      

Древаль І.В. и Хахаліна  А.С. разом з замовником проекту віце-президентом міської громадської організації інвалідів «Креавіта», Шингарьової Є.В. і консультантами - Дульфаном С.Н., начальником департаменту транспорту, головним архітектором міста Чечельницьким С.Г.


We have 367 guests and no members online